Řezání spár
 

Řezání spár - podlah

Řezání betonu řezačem spár je nejběžněji používaný způsob řezání podlah. Obvykle využívaná metoda na řezání pojízdných povrchů (betonové podlahy, průmyslové podlahy, vozovky). Jsme schopni řezat materiály do hloubky až 520 mm.

K řezání podlah používáme unikátní vysokofrekvenční elektrický řezač spár Tyrolit HFS 1030 RC. Tento stroj řeže s velmi nízkou úrovní hluku a bez výfukových zplodin, je tedy vhodný pro použití v uzavřených průmyslových objektech a halách. Řezací práce umíme provádět i v blízkosti výrobní linky v provozu. 

 

Využití řezače spár:

  • Řezání průmyslových podlah před jejich částečnou nebo úplnou demontáží
  • Vyřezávání poškozených podlah
  • Dodatečné otvory v podlahových konstrukcích
  • Řezání dilatačních spár v čerstvém betonu aj.

Řezání podlah

Nabízíme řezání podlah pro města: Liberec, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha, Jablonec nad Nisou, Mělník, Nymburk, Kolín, Poděbrady, Děčín, Litoměřice, Teplice, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Benešov a Kladno.

 

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.