Řezání lanovou pilou
 

Řezání betonu lanovou pilou

Řezání železobetonu lanovou pilou je vhodný způsob dělení velkých bloků silně vyztuženého železobetonu jako jsou například mohutné základy technologií, mostní konstrukce a vodní díla.

Technologie řezání lanovou pilou má svůj původ v kamenolomech, kde se používá pro vyřezávání bloků kamene za stěny. Tato metoda je vhodná zejména pro řezání silných železobetonových konstrukcí. Ocelové lano osazené diamantovými kroužky je systémem kladek napnuto a nepřetržitě taženo přes dělený materiál, který je takto řezán.

Od objevení této metody řezání betonu není žádná tloušťka železobetonu příliš silná na řezání. Jediné omezení je velikostí a hmotností vzniklých bloků tak, aby je bylo možné naložit a odvézt. 

 

Využití lanové pily:

  • Mostní konstrukce
  • Vodní díla
  • Mohutné základy velkých generátorů, lisů apod.

Řezání lanovou pilou

Řezání silných železobetonových konstrukcí nabízíme ve městě: Česká Lípa, Děčín, Praha, Liberec, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Ústí nad Labem, Mělník, Nymburk, Kolín, Teplice, Litoměřice, Poděbrady, Hradec Králové, Kladno a Benešov.

 

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.