Chemické kotvení

Chemické kotvení

Chemické kotvení je bezpečný a vysoce kvalitní způsob upevnění ocelových šroubů, svorníků a tyčí pro kotvení strojů a ocelových konstrukcí.

Chemické kotvy jsou ocelové šrouby, svorníky a tyče, které jsou přikotveny obvykle do betonu nebo horniny pomocí systému vícesložkových lepidel na bázi pryskyřic. Jsou vhodné pro aplikace, kde je požadována vysoká únosnost. Ve většině případů je výsledné vlepení silnější než základový materiál. 

U tohoto systému kotvení nedochází k přenosu žádných rozpínacích sil, jak tomu bývá u mechanických kotev, a to umožňuje rozmístění kotev blízko u sebe a krajů podkladového materiálu. Kotvy jsou chemicky odolné proti vibracím, korozi a požáru.

Využití kotev:

  • Beton
  • Kámen
  • Provzdušněný beton
  • Cihla
  • Dutá cihla

Kotvení chemickými kotvami

Nejčastěji provádíme chemické kotvení pro tato města: Česká Lípa. Liberec, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Praha, Jablonec nad Nisou, Děčín, Kladno, Kolín, Mělník, Litoměřice, Benešov, Nymburk, Poděbrady, Teplice a Hradec Králové.

 

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.