Jádrové vrtání
 

Jádrové vrtání betonu Děčín

Jádrové vrtání v Děčíně používáme v případech, kdy je třeba vytvořit přesný kruhový otvor v betonu, železobetonu, hornině nebo do velmi silně armovaných betonů. Vrtat lze svisle, vodorovně i šikmo.

Vrtáme průměry otvorů od 18 mm do 1 000 mm. Hloubku vrtů provádíme běžně do 3 metrů používáme při tom promyšlený systém odsávání chladící vody, takže v žádném případě nedochází volnému odtoku chladící tekutiny.

Diamond Experts vlastní nejmodernější vysokorychlostní vrtací soupravu od švédského výrobce MDU NTGRA, která umožní zkrátit čas vrtání na naprosté minimum.  

 

Využití jádrového vrtání:

  • Vrtání prostupů pro instalace (voda, topení, plyn, kanalizace, elektřina, vzduchotechnika, počítačové sítě, komíny)
  • Kotevní otvory pro stroje a technologie
  • Zkušební vrty a sondy
---Widget "seo-box" pro tuto stranku neexistuje!---

Rady našeho experta

TECHNICKÁ KONZULTACE

Nebojte se zavolat, nebo napsat. Náš specialista vám rád poradí na co si dát pozor a jaký technologický postup je pro danou situaci nejvhodnější a nejlevnější.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.