Jádrové vrtání a řezání

Jádrové vrtání se je vhodné v případech, kdy je třeba vytvořit přesný kruhový otvor v betonu, železobetonu, hornině nebo do velmi silně armovaných betonů. Vrtat je možné svisle, vodorovně i šikmo.

Vrtáme průměry otvorů od 18 mm do 800 mm. Hloubku vrtů provádíme běžně do 3 metrů používáme při tom promyšlený systém odsávání chladící vody, takže v žádném případě nedochází volnému odtoku chladící tekutiny.

VYUŽITÍ JÁDROVÉHO VRTÁNÍ:

 • Vrtání prostupů pro instalace (voda, topení, plyn, kanalizace, elektřina, vzduchotechnika, počítačové sítě, komíny)
 • Kotevní otvory pro stroje a technologie
 • Zkušební vrty a sondy

Řezání stěnovou pilou

Řezání stěnovou pilou se používá při řezání svislých nebo šikmých betonových a železobetonových konstrukcí, vysoce armovaných betonů a stěnová pila si poradí i s nerovnou podlahou.

Výkonná řezací hlava s rotujícím diamantovým kotoučem pojíždí po vodící kolejnici přes dělenou konstrukci a tu řeže. Maximální hloubka řezu z jedné strany je 700 mm, při oboustranném řezu je maximální hloubka pořezu až 1400 mm.

VYUŽITÍ STĚNOVÉ PILY:

 • Řezání dveří a oken
 • Vyřezávání stěn
 • Řezání panelu
 • Řízené a šetrné demolice konstrukcí
 • Zvětšování nebo zarovnání otvorů
 • Odstraňování poškozených konstrukcí
 • Zkracování betonových bloků

Řezání stěn v panelovém domě

Řezání v panelových domech je specifické oproti jiným aplikacím tím, že při řezání nesmí docházet k únikům chladící vody, které by mohlo u sousedů způsobit škody. To si zcela jasně uvědomujeme a za roky řezání dveří a stěn v panelových domech jsme se naučili aplikovat sérii opatření, které zamezuje nechtěným únikům vody.

 • K řezání také používáme speciální odhlučněné kotouče, které snižují úroveň hluku na polovinu
 • Provádíme také statikem navržené statické zajištění prostupů (dodatečnou montáž ocelové konstrukce, překladu nebo uhlíkových lamel)

Rady našeho experta

POUŽÍVÁME TU NEJMODERNĚJŠÍ TECHNIKU

Pro ten nejlepší výsledek je důležité zvolit tu nejvhodnější techniku a postup.

NEPODCEŇUJTE ANALÝZU

Pro efektivní realizaci zakázky je potřeba důkladný rozbor materiálů a zadání. Dle našich zkušeností, téměř polovina zakázek, nepoužívá správnou technologii.

KONZULTACE S NAŠÍM TECHNIKEM

U náročnějších projektů navrhujeme bezplatnou a nezávaznou konzultaci s našim technikem přímo na místě budoucí realizace.

KVALITA STROJŮ A NÁSTROJŮ

Pokud má být výsledek kvalitní a práce efektivní, potřebujete správné nástroje. Používáme to nejlepší co je na trhu a máme dobře vyškolený personál, který umí stoje správně používat.

RYCHLOST A ČISTOTA

Nebojte se, že po nás zbude nějaký nepořádek. Pracujeme rychle s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

Nejčastěji působíme v oblastech:

Mladá Boleslav, Liberec, Praha, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Kolín, Mělník, Nymburk, Hradec Králové, Děčín, Poděbrady, Litoměřice, Teplice, Ústí nad Labem, Benešov a Kladno.

Patříme k nejlepším a vizitkou naší práce jsou spokojení zákazníci

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli?
Zavolejte na +420 603 919 598 nebo nás kontaktujte na e-mail.